Nikdy neříkej zbohem!

14. srpna 2013 v 20:21 | *Mrs.Mrkev* |  1D Imagine :)
Nikdy něříkej zbohem!...[6.část]
"Díky.." řekla jsem otráveně
Nesnáším, když na mě řvou tohle po ránu. Dostala jsem překrásný dort a nový Iphone. Ukrojila jsem si kus dortu a rychle s ním pádila do pokoje. Začala jsem si tam předělávat kontakty a aplikace, když v tom jsem si vzpomněla že za 5 minut mám být ve vile. Rychle jsem si na sebe hodila kraťasy,tričko a rychle utíkala dolů.
" Du za Harrym.." řekla jsem v běhu
Obula jsem si boty a zabouchla za sebou dveře. Celou cestu jsem utíkala, protože jsem měla spoždění. Konečně jsem vyběhla pár schodů a stála před dveřmi. Otevřela jsem si klíčemi co mi dal Hazza a vstoupila jsem dovnitř. Nikdo nikde nebyl a všude bylo prázdno. Vešla jsem do obýváků a najednou na mě všichni začali křičet "Všechno nejlepší!!"
Tentokrát mi to nevadilo, protože to byli moji nejlepší přátelé. Dostala jsem ještě jeden obrovitánský dort a všichni mi přáli.. Po pár vteřinách jsem zahlédla Harryho, který se ke mně blížil.
" Všechno nejlepší lásko." řekl a políbil mě
Chytl mě za ruku a vedl do kuchyně. Posadil mě na linku a vytáhl malou krabičku s kapsy. Podal mi ji do ruky a ještě jednou mě políbil. Pomalu jsem otevřela krabičku a spadla mi brada až na zem. V krabičce ležel řetízek s nápisem FOREVER a ještě druhý řetízek s mým jménem.
" Doufám že se ti líbí." řekl Hazza s úsměvem
" Jsou krásný." řekla jsem a úsměv mu oplatila
Harry mi je zapl na krku a pak ze sebe vysoukal " Mám ještě jedno překvapení."
" Jaký?" vyzvídala jsem
" Můžeš se nastěhovat k nám do vily." řekl šťastně
" To je suprový, ale nastěhuju se až zítra." řekla jsem a skočila mu do náruče
" Hlavně jsem koupil velkou postel.." řekl a zasmál se
" Na co ty myslíš." řekla jsem a dostala výbuch smíchu
Niall nám přišel do kuchyně oznámit že se deme dívat na film. Harry mě položil na zem a šli jsme se dívat na ten film. Byla to komedie a já s Danielle jsme celou dobu pukaly smíchy. Jednou jsme se neudrželi a svalily jsme se na zem. Všichni se na nás dívaly jak na blázny jenom Harry se smál. Když film skončil všichni se rozešli do svých pokojů jenom já s Harrym jsem zůstala sedět na sedačce. Podíval se na mě a šibalsky se usmál. Věděla jsem že si něco plánuje a tak jsem byla neklidná.
" Lucy?" zeptal se mě
" Ano?" řekla jsem neklidně
" No řekl jsem si že když......."
Nápinám vás :DDD Já vím :D Ale pokračování v dalším díle :P ;)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama