Červenec 2013

Nikdy neříkej zbohem!

31. července 2013 v 22:03 | *Mrs.Mrkev* |  1D Imagine :)
Nikdy neříkej zbohem!...[1.část]

Ráno jsem se probudila a protřela si unavené oči. Trošku jsem se namalovala a hodila na sebe tričko a kraťasy. Udělala jsem si drdol a sešla pomalu po schodech dolů. Na stole už byla nachystaní snídaně a všichni byli v práci. Snědla jsem chleba z medem a chvilku si zapla telku. Zrovna tam běželi televizní noviny a tak jsem se chvilku dívala. Zase někoho zabili a je to o dva bloky od našeho domu. Pomalu se v tomhle městečku začínám bát! Hodila jsem na sebe červené conversky a vyšla před dům. Tam už na mě čekala Perrie a ťukala na mobilu.
" Kde jsi tu na tebe čekám celou věčnost.." řekl otráveně
" Trošku jsem se spozdila." řekl jsem a zívla
Cestou do školy jsme si povídali o klucích atd.. Když jsme už byli před školou najednou zazvonilo. Rychle jsme běžely dovnitř. Hodila jsem do skříňky batoh a utíkala do třídy a jako naschvál jediné volné místo bylo uplně ve předu. A tak jsem zatáhla Pezz do lavice a rychle si sedla.
" Dobrý den třído!" řekl rázně učitel
Stoupla jsem si a chvilku se hleděla do lavice, kde byly napsané různé nápisy..
"Tohle je váš nový spolužák Harry Styles.." řekl
V tů chvíli sem zvedla oči a podívala se do předu. Srdce se mi zastavilo a na chvilku jsem přestala dýchat. Prudce se mi díval do očí a se široka se usmíval. Zbytek celé hodiny jsem byla uplně mimo. Nedokázala jsem si představit že by s náma někdo tak hezkej mohl chodit do třídy. Zazvonilo na přestávku a já si šla sednout na chodbu, protože Pezz tam měla Zayna. Chodí spolu už dva měsíce a myslím že jim to dost klape.
Chvilku jsem něco ťukala na mobilu a potom jsem si šla do skříňky pro učebnice. Zavřela jsem skíňku a chystala se jít pryč, ale v tom jsem přede mnou uviděla Harryho Stylese. Opíral se o zeď a nohy měl překřížené..
" Ahoj, jak se jmenuješ?" zeptal se
" A-ahoj, jsem Lucy.." řekla jsem a udělala krok do boku
Okamžitě se přesunul o krok do leva a zadíval se mi do očí. Ten pohled znám na začátku hodiny jsem mu podlehla. Prudce jsem se odtrhla a zadívala se do země.
" Nechceš si po škole někam zajít?" řekl
Cítila jsem jak mi rudnou tváře a jenom jsem přikývla.
" Tak po škole čekám.." řekl a konečně odešel
Zbytek dne utíkal strašně pomalu, protože jsem s ním neměla hodiny. On chodí na Fráninu a já na Němčinu. Chemie je rozdělená podle skušeností a tělák je rozdělenej na kluky a holky.
Konečně zvonilo na přestávku a já se šla převléct. Hodila jsem na sebe batoh a rozhlížela se po Harrym. Najednou jsem h ozahlédla jak de úplně s konce chodby ke mně.

Návod na MgM dortík :3

31. července 2013 v 20:57 Fotky xD
Mňam hned bych si dala :))

Fotky

31. července 2013 v 19:48 | klara-voracova |  Fotky xD
Ony jsou prostě dokonalé :) <3